Отдел по образованию Пружанского райисполкома

 

 

Беларусь Библиотечная
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Яндекс.Метрика

ЭКЗАМЕНЫ

Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата Пачатак экзамена Прадмет Форма правядзення экзамена Кабінет
1 чэрвеня

 

1 чэрвеня

 

9.00

 

9.00

 

Беларуская мова (базавы ўзровень)

Нямецкая мова

у пісьмовай форме

(пераказ)

у вуснай форме

кабінет рускай мовы і літаратуры

кабінет інфарматыкі

3 чэрвеня

 

3 чэрвеня

3 чэрвеня

9.00

 

9.00

9.30

Беларуская мова (павышаны ўзровень)

Англійская мова

Нямецкая мова

у пісьмовай форме

(пераказ)

у вуснай форме

у вуснай форме

 

кабінет рускай мовы і літаратуры

кабінет інфарматыкі

кабінет інфарматыкі

5 чэрвеня 9.00 Матэматыка у пісьмовай форме

(кантрольная работа)

кабінет рускай мовы і літаратуры
7 чэрвеня 9.00 Гісторыя Беларусі у вуснай форме кабінет рускай мовы і літаратуры

Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата Пачатак экзамена Прадмет Форма правядзення экзамена Кабінет
4 чэрвеня 9.00 Руская мова у пісьмовай форме

( дыктант)

кабінет рускай мовы і літаратуры
6 чэрвеня 9.00 Беларуская мова у пісьмовай форме

(дыктант)

кабінет рускай мовы і літаратуры
8 чэрвеня 9.00 Матэматыка у пісьмовай форме

( кантрольная работа)

 

кабінет рускай мовы і літаратуры

Расклад кансультацый на перыяд выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата Месца правядзення Прадмет Пачатак кансультацыi Клас Настаўнік
31

мая

 

Кабінет фізікі

 

Кабінет фізікі

 

Кабінет інфарматыкі

Кабінет геаграфіі

Беларуская мова (базавы ўзровень)

Беларуская мова (павышаны ўзровень)

 

Нямецкая мова

Англійская мова

15.00

 

16.00

 

 

15.00

15.00

11

11

 

 

11

11

Бушук Н.Ю.

Бушук Н.Ю.

 

 

Ляшчук М.І.

Абрамовіч С.А.

4 чэрвеня

 

Кабінет фізікі Матэматыка 10.00 11 Кніга А.У.
6 чэрвеня

 

Кабінет геаграфіі Гісторыя Беларусі 10.00 11 Бабрыцкі Д.А.

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

 

 

Дата Клас Вучэбны прадмет Склад камісіі Пасада Кваліфікацыйная катэгорыя
 
4

чэрвеня

ІХ Руская мова старшыня Брэль А.Б. Намеснік дырэктара вышэйшая
члены камісіі: Імховік Н.А Настаўнік  рускай мовы і літаратуры першая
Велесевіч Т.Г. Настаўнік рускай мовы і літаратуры першая
6

чэрвеня

ІХ Беларуская мова старшыня Брэль А.Б. Намеснік дырэктара вышэйшая
члены камісіі: Сідарук Н.М. Настаўнік беларускай мовы і літаратуры першая
Бушук Н.Ю. Настаўнік беларускай мовы і літаратуры першая
8

чэрвеня

ІХ Матэматыка

 

старшыня Брэль А.Б. Намеснік дырэктара вышэйшая
члены камісіі: Калюта А.Я. Настаўнік матэматыкі першая
Кніга А.У. Настаўнік матэматыкі першая

 

 

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

 

Дата Клас Вучэбны

прадмет

Склад камісіі Пасада Кваліфікацыйная катэгорыя
Прозвішча, імя, імя па бацьку
1 чэрвеня XI Беларуская мова

(базавы ўзровень)

 

старшыня Брэль А.Б. Намеснік дырэктара вышэйшая
члены камісіі: Бушук Н.Ю. Настаўнік

беларускай мовы і літаратуры

першая
Фядотава А.А. Настаўнік

беларускай мовы і літаратуры, гісторыі

без катэгорыі
Дзевянцейчык І.У. Настаўнік

беларускай мовы і літаратуры, гісторыі

другая
XI Нямецкая мова старшыня Сідарук Н.М. Дырэктар першая
члены камісіі: Ляшчук М.І. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
Абрамовіч С.А. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
Буйкевіч Ю.В. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
3

чэрвеня

XI Беларуская мова (павышаны ўзровень)

 

 

старшыня Брэль А.Б. Намеснік дырэктара вышэйшая
члены камісіі: Бушук Н.Ю. Настаўнік беларускай мовы і літаратуры першая
Фядотава А.А. Настаўнік беларускай мовы і літаратуры, гісторыі без катэгорыі
Дзевянцейчык І.У. Настаўнік беларускай мовы і літаратуры, гісторыі другая
XI

 

 

Нямецкая мова

 

старшыня Сідарук Н.М. Дырэктар першая
члены камісіі: Ляшчук М.І. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
Абрамовіч С.А. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
Буйкевіч Ю.В. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
XI Англійская мова старшыня Сідарук Н.М. Дырэктар першая
члены камісіі: Ляшчук М.І. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
Абрамовіч С.А. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
Буйкевіч Ю.В. Настаўнік нямецкай мовы, англійскай мовы без катэгорыі
5 чэрвеня XI Матэматыка старшыня Сідарук Н.М. Дырэктар першая
члены камісіі: Кніга А.У. Настаўнік матэматыкі першая
Калюта А.Я. Настаўнік матэматыкі першая
Барадоўская Н.Г. Настаўнік матэматыкі вышэйшая
7

чэрвеня

XI Гісторыя Беларусі старшыня: Сідарук Н.М. Дырэктар першая
члены камісіі: Бабрыцкі Д.А. Настаўнік гісторыі першая
Фядотава А.А. Настаўнік

беларускай мовы і літаратуры, гісторыі

без катэгорыі
Дзевянцейчык І.У. Настаўнік

беларускай мовы і літаратуры, гісторыі

другая